Preparaty do dezynfekcji podłoża

Przygotowujesz swój ogród lub uprawy na nowy sezon? Dobrze się składa. U nas kupisz specjalistyczne preparaty do dezynfekcji podłoża, dzięki którym unikniesz zmarnowania zbiorów i strat pieniężnych. To certyfikowane środki zgodne z europejskimi i krajowymi normami. W naszej ofercie znajdują się także preparaty do dezynfekcji skrzynek i narzędzi ogrodniczych, a także produkty niezbędne w hodowli zwierząt. Zapraszamy do składania zamówień na te i inne produkty z naszej oferty!

Z nimi wyeliminujesz nie tylko niebezpieczne wirusy, ale również wiroidy i organizmy pasożytnicze: fitoplazmy, pierwotniaki, lęgniowce. Ponadto nasze preparaty pozwalają na wygraną walkę z bakteriami takimi jak pseudomonas syringae pathovars czy często występująca w Polsce ralstonia solanacearum. Dodatkowo oferujemy duży wybór środków do dezynfekcji szklarni i innych powierzchni. Nie jesteś pewien, który środek do dezynfekcji podłoża najlepiej zadziała w Twoim ogrodzie lub na Twoich uprawach? Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń, opowiedz o charakterystyce swoich roślin, a my dobierzemy odpowiedni produkt. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Środki do odkażania gleby 

Oferujemy profesjonalne środki do odkażania gleby, w tym V-AGRO czy AGRO-FF bez formaliny. To zaawansowane preparaty do dezynfekcji gleby i podłoża, skrzynek, parapetów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji ogrodniczej. Stanowią innowacyjne rozwiązania, są doskonałą alternatywą do tradycyjnych środków dezynfekcyjnych.

Główne zalety preparatów do odkażania gleby to:

  • skuteczność – eliminują patogeny, grzyby, bakterie i szkodniki glebowe, które mogą zaszkodzić roślinom;
  • brak formaliny – bezpieczniejsza i bardziej ekologiczna opcja dla środowiska i użytkowników;
  • uniwersalność – nasze środki można stosować do dezynfekcji różnych powierzchni i narzędzi wykorzystywanych w produkcji ogrodniczej, w tym skrzynek, parapetów, donic, narzędzi ogrodniczych i podłoża;
  • ochrona roślin – dezynfekując glebę naszymi produktami masz pewność, że zapobiegniesz rozprzestrzenianiu się chorób i roślin, a także szkodników, co w efekcie ma dobry wpływ na wzrost roślin.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji!

Cleanlab Artur Szefer Przyranie 56A, 62-831 Korzeniew 

Tel. +48 62 594 31 09 | Email: biuro@cleanlab.pl